Test zimních pneumatik – úspěch pneumatik Dunlop


Zimní pneumatiky Dunlop získaly další uznání od odborníků na pneumatiky z německého autoklubu ADAC, kteří jim udělili hodnocení “velmi doporučujeme”.

V nejnovějším vydání časopisu německého autoklubu “ADAC Motorwelt” publikoval ADAC výsledky testů zimních pneumatik rozměrů 155/70 R 13 a 205/55 R 16 H. Pneumatiky Dunlop byly v obou rozměrech hodnoceny nejvyšším stupněm.

V rozměrech 155/70 R 13 (s rychlostním symbolem Q / S / T) získaly pneumatiky Dunlop SP Winter Response nejlepší hodnocení. Odborníci z ADAC byli ohromeni zejména jejich vlastnostmi za mokra a prohlásili, že Dunlop SP Winter Response je “mimořádně dobře vyvážená pneumatika s nejlepšími výsledky za mokra”. Časopis také uvedl, že “poskytuje obzvláště dobrý výkon na suchých površích”.

Dunlop SP Winter Sport 3D, hodnocená redakcí časopisu ADAC Motorwelt jako “mimořádně dobře vyvážená”, získala rovněž hodnocení “velmi doporučujeme”. U této pneumatiky odborníci oceňovali, že má “mimořádně dobré vlastnosti na sněhu a ledu”, jakož i “poměrně nízkou spotřebu paliva a opotřebení”.

Časopis Auto Zeitung také udělil nejvyšší hodnocení
Odborníci německého motoristického časopisu Auto Zeitung nedávno také dospěli k hodnocení “velmi doporučujeme” pro pneumatiky Dunlop. Pro svůj test ve velkém mrazu si redakce renomovaného časopisu se sídlem v Kolíně nad Rýnem vybrala rozměr 195/65 R 15 T, který je na německém trhu velmi rozšířený. Odborníci u této pneumatiky vysoce hodnotili především její ovladatelnost na sněhu. V této oblasti prokázala zimní pneumatika Dunlop, že je nejlepší ve své třídě, s výjimečně dobrými výsledky, co se týče záběru a brzdění.

Dunlop

Dunlop je jedním z předních světových výrobců špičkových pneumatik s impozantní historií úspěchů v motoristickém sportu. Rozsáhlé zkušenosti na závodním poli vedly Dunlop k zavádění inovačních technologií rovněž u pneumatik určených k běžnému použití. Dunlop se vždy soustředí na zajištění maximálního požitku z jízdy, a proto nabízí všem motoristům výkonné a odolné pneumatiky využívající nejnovější technologie.

Pneumatikami Dunlop své automobily standardně vybavuje mnoho předních světových výrobců automobilů takových značek, jako jsou Alfa Romeo, Audi, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel / Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda , Toyota a Volkswagen.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank