Ruční mytí automobilu v Praze ZDARMA!


Věřili byste tomu, že mytí automobilu v Praze můžete sehnat úplně zadarmo? Zdá se vám to podezřelé? Nic na tom není! Autolakovna United-C garantuje všem svým klientům, kteří si u ní nechají provést opravu auta s lakováním v ceně nad 5000 Kč, umytí auta zdarma! To je přitom jen jedna z bonusových služeb, která na vás v tomto renomovaném podniku čeká. Při opravě nad 5000 Kč můžete stejně tak počítat s dezinfekcí klimatizace zadarmo.

Ruční mytí aut je pro vašeho miláčka to pravé!

Autolakovna United-C navíc provádí ruční mytí aut. Zapomeňte na nedůkladné a nešetrné mytí v klasické myčce. Vašeho miláčka budou hýčkat zkušené ruce proškolených pracovníků ve společnosti, která úspěšně funguje již od roku 1998. Byla by jistě velká škoda nevyužít i dalších nabízených služeb. Lokální lakování pomůže s odstraněním různých odřených míst nebo odštípnutého laku na karoserii automobilu. Všechny opravy jsou přitom prováděny pouze v oblasti, kde došlo k poškození. Díky tomu zůstane tovární lakování zbytku karosérie netknuto. Pomocí unikátní technologie PDR umí zaměstnanci odstranit i rozličná další poškození. Promáčklé části karoserie tak získají svůj původní tvar, aniž by bylo nezbytné dané místo opět lakovat.

Oprava alu disků je služba, kterou je třeba doporučit!

Když již svého miláčka máte odstaveného v autolakovně, měla by mu být dopřána i oprava alu disků. Budete překvapeni, až uvidíte, že poškrábané disky jsou zase jako nové! Zmizí odřeniny, odštěpky, ale dokonce i nepěkné promáčkliny. United-C umí obnovit i původní lesk laku vašeho vozidla. Svůj vůz takřka nepoznáte, až z něho zmizí veškeré škrábance, odřeniny, samolepky i stopy po ředidlech a lepidlech. Pokud se chystáte svůj vůz prodat, návštěva autolakovny United-C by měla být samozřejmostí. Její služby se vám výrazně vyplatí, protože její zásluhou dojde ke značnému růstu ceny vašeho automobilu. Jestliže vás tato nabídka zaujala, na webových stránkách UNITED-C můžete získat celou řadu bližších informací o dalších nabízených službách.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank