Příklad leasingu automobilu


Jestliže uvažujete o nákupu nového auta na leasing, ještě jste na leasing auto nekupovali, budete možná chtít vidět příklad jak taková transakce může probíhat, kolik to může stát a jaké jsou podmínky.

K leasingu zájemce sahá pokud nemá k dispozici celou hotovost k zaplacení automobilu a nebo jí ani nechce dávat dohromady.

Leasing může být nabízen:

  • fyzickým osobám (nepodnikatel)
  • podnikatelům (živnostník)
  • právnickým osobám (firma)

Jaká auta si lze koupit na leasing?

Pořídíte nová osobní auta, nová užitková auta, použitá auta. Leasing je však univerzálním finančním produktem a některé banky se zaměřují na financování téměř všech produktů a služeb formou leasingu.

Kde mohu uzavřít leasing?

Leasing můžete uzavřít přímo u prodejce automobilů, prodejce vám poradí jak postupovat a sjedná pro nový automobil i doplňkové služby jako povinné ručení a případně i havarijní pojištění. Druhou možností jak uzavřít leasing je online objednávka, která zabere asi 30 minut času. Budete mít tedy dostatek času hrát závodní hry a nebo dělat cokoliv jiného.

Mohu zaplatit část ceny hotovostně?

Ano, většinou bývá možné si zvolit nejen částečné zaplacení auta hotovostně (tzv. mimořádná splátka) ale můžete si zvolit i výši měsíčních splátek a dobu splácení tak, aby to vyhovovalo vaší peněžence.

Co potřebuji k zajištění leasingu

Vezměte si k prodejci s sebou občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (například řidičský průkaz, pas, rodný list). Dále si s sebou pro jistotu vezměte potvrzení o výši příjmů a potvrzení na jak dlouhou dobu máte uzavřený pracovní poměr.

Pokud jste občan, živnostník a podnikatel, vezměte si s sebou navíc kopii živnostenského oprávnění a také kopii daňového přiznání za poslední rok.

Firma by si měla vzít totéž, navíc ale osvědčení o registraci DPH a místo ŽL výpis z obchodního rejstříku mladší 3 měsíců.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank