Přídavná zařízení pro efektivní práci VZV


Vysokozdvižné vozíky se postupem času staly nenahraditelným pomocníkem v mnoha pracovních odvětvích, zejména ve skladových prostorech. Pro zjednodušení práce a zvýšení její efektivity se k nim velmi často doplňují přídavná zařízení. V základním provedení totiž obsahuje VZV pouze vidlici. S přídavným zařízením navíc ihned vytvoříte stroj s novou funkcí. Univerzální a efektivně pracující vozík, který má rozšířené skladové a manipulační vlastnosti.

Proč se přídavná zařízení používají?

Jak vylepší přídavné zařízení k vysokozdvižným vozíkům jejich funkčnost a vlastnosti? Odpověď na tuto otázku se velmi úzce váže na otázku jinou: „Jaká zařízení si mohu vybrat?“. Ihned, jak se dozvíte, jaká konkrétní hydraulická přídavná zařízení a jejich mechanické obdoby existují, bude vám odpověď jasná.

V prvně zmiňované kategorii se vašim pomocníkem může stát například boční posuv, otočný nosič vidlic či hydraulická lopata. Mezi nejoblíbenější mechanická přídavná zařízení právem patří jeřábové rameno nebo montážní plošina. V zimě vás zajisté potěší služby sněžného pluhu. Pokud tedy nebude pokračovat tradice posledních let: zima bez sněhu. Sěžný pluh čili radlici můžete ale využít i pro práci se sypkým materiálem, nemusí se jednat nutně o sníh, ale např. o písek či hlínu.

Mohu se na tato přídavná zařízení spolehnout?

Jednoznačně ano. Důkazem, že slova o jejich kvalitě nebudou pouhými bezvýznamnými výkřiky do větru budiž například zkušenosti v oboru, které firma Rosservis sbírá již více než dvě desítky let. O mechanické odolnosti, kvalitě a dlouhotrvající životnosti tak snad ani není třeba hovořit.

Velikou výhodu hledejme také v univerzálnosti některých modelů přídavných zařízení. Jsou totiž kompatibilní se spoustou typových řad vysokozdvižných vozíků. Není problém použít je na vozíky Desta, Still, Linde, Nissan, Jungheinrich, Komatsu a další zahraniční značky VZV.

Hledáte levnou alternativu přídavných zařízení?

Pokud jste pokývali hlavou směrem dolů, vaše ústa vyřkla magické slůvko ano či jste pouze souhlasně přemýšleli, byla by škoda nezmínit repasovaná přídavná zařízení. Jedná se o již použité, avšak stále plně funkční zařízení. Závadu byste na nich nenašli s jakoukoliv snahou. Logicky, jejich největší předností je cena, důležité je však také záruka. Tu na repasované zboží ve firmě Rosservis rovněž poskytujeme!

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank