Prasklé lanko od plynu u motocyklu, sada pro opravu


Prasklé lanko od plynu je závada, díky které můžete v tu nejméně vhodnou dobu a na nevhodném místě zůstat stát bez možnosti problém svépomocí opravit. Ne nutně však je jedinou možností odvoz nepojízdné motorky do servisu nebo zaplacení mobilního servisu motocyklu.

Druhou možností je být na tuto komplikaci připraven a mít sebou sadu na opravu prasklého lanka. Avšak není sada jako sada. Nouzovou opravnou sadu známe od několika současných výrobců, ale obvykle jde o sadu pro výměnu kompletního lanka což se neobejde bez rozebrání podstatné části motocyklu na silnici. Je dobré si zjistit jak se takové prasklé lanko plynu opravuje, abyste nemuseli řešit příliš pracnou kompletní výměnu nebo placený servis. Víte jak lanko vyměnit nebo opravit lanko přetržené? Pokud ne, zjistit to můžete shlédnutím instruktážního videa na stránce soscablekit.com. Textový a obrázkový návod pak najdete na podstránce “Návod”.

Sada SOS CABLE KIT obsahuje lanko, šroubky, spojku lanka a další univerzální prvky potřebné pro tuto opravu. Oprava by vám měla zabrat ne více jak 20 minut. SOS cable kit je vyráběn v české republice a je chráněn patenty i mimo ČR. Zakoupit tento kit můžete v e-shopu po internetu a bude vám dodán na vaší adresu.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank