Pneumatiky Matador triumfovaly na Rally Bohemia


Nové soutěžní pneumatiky Matador SM-20 si na závodech Rally Bohemia, které se konaly minulý víkend, vysloužili pochvalu od několika renomovaných jezdců. Vítěz závodů Václav Pech v cíli dokonce prohlásil: “Pokud chcete vyhrávat mezi produkčními automobily, musíte použít pneumatiky Matador.”

Rally Bohemia byla těžkou zkouškou a především testem s konkurencí pro nové soutěžní pneumatiky Matador SM-20. Výborné zkušenosti s mokrými pneumatikami SM-1 na předchozích závodech potvrzovaly zejména výsledky již zmíněného Václava Pecha (mimo jiné i vítěz Rallye Matador Tatry 2006). S napětím se tedy očekávalo jak se bude dařit suchým pneumatikám SM-20, které vzhledem na mokré trati na předešlých soutěžích nebyly dostatečně prověřeny.

Letošní Rally Bohemia byla na pneumatiky velmi náročná zejména dlouhými a technicky náročnými rychlostními zkouškami a možná i proto se pneumatikám Matador SM-20 dařilo nad očekávání. Dosaženými časy potvrdily skutečnost, že jsou srovnatelné se světovou konkurencí.

Pneumatiky Matador SM-20 použily na svých závodních automobilech na Rally Bohemia kromě Václava Pecha i Vladimír Barvík, Jaroslav Orsák a Miroslav Jandík. Další závodník Miroslav Liška požádal během závodů o vyzkoušení soutěžních pneumatik Matador vzhledem k výborné dosahované časy Pecha a Barvíka na úvodních rychlostních zkouškách.

S jejich funkčností byl nadmíru spokojen. V cíli závodu se zmiňoval nejen o velmi dobrých jízdních vlastnostech pláště, ale také o skvělé odolnosti vůči proražení cizím předmětem. Několikrát během závodu byl přesvědčen, že musel dostat defekt, ale pneumatika prožila každý náraz.

“Pneumatiky SM-20 jsme používali celou soutěž a během celé rally jsme nezaznamenali žádný problém. S jejich funkčností jsme velmi spokojeni, pneumatiky SM-20 považujeme za naprosto srovnatelné s konkurencí, “pochvaluje si Barvík.

Posádka Václav Pech – Petr Uhel nenašla na tratích Rally Bohemia přemožitele a Vladimír Barvík s Petrou Mynářová svojí stříbrnou pozicí dosáhli triumf pneumatik Matador.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank