Nové rodinné Audi A6: Na trh přijde o dva roky


Nový konkurent pětkové série z dílny Audi, hybrid Audi A6. Je to již třetí horká novinka od výrobce po A1 supermini a sportovně laděné A7.

Audi A6

Audi A6 se na ulice dostane poprvé v roce 2012.

Nová A6ka si udržela vzhled rodinného auta. Hlavní změny se týkají kratších převisů a prostoru na dveřích. Model obsahuje nové světlomety s LED osvětlením. Audi A6 je kratší, nižší, avšak širší s delším rozvorem, aby se zákazníkovi dostalo co nejvíce prostoru. Vnitřek je luxusní a podobné sportovnímu modelu A7. Řidiči je k dispozici dotyková obrazovka a 3G síť, díky níž se můžete bezdrátově připojit na internet.

Více než 20 procent vnějšího povrchu je vyroben z hliníku, což dělá auto mnohem lehčím (1,575 kg). Dvoulitrový motor bude od roku 2010 poháněný nejen benzinem, ale i elektřinou s výkonem 33kW a 242 koňskými silami. Řidič bude moci na maximálně 3 a půl kilometrové délce využívat pouze elektrický motor. Samozřejmostí jsou senzory pro déšť, bluetooth, parkovací senzory či celokožené potahy Audi.

Hybridní Audi A6 bude dostupné iv třílitrové verzi za přibližně 50 000 eur. Jeho o něco méně výkonný bratr bude stát asi 37 000 eur.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank