Německý časopis Auto motor und sport doporučuje zimní pneumatiku Goodyear UltraGrip7!


Pneumatika Goodyear UltraGrip 7 je nejlepší zimní pneumatika na trhu: podruhé ji německý časopis Auto motor und sport, jeden z nejpopulárnějších motoristických časopisů v Evropě, vyhodnotil jako nejlepší ve svém každoročním testu zimních pneumatik. Pneumatika Goodyear UltraGrip 7 v rozměrech 205/55 R16 pokořila všech předních výrobců zimních pneumatik a od časopisu obdržela hodnocení “Zvláště doporučujeme”.

Rada zimních pneumatik Goodyear UltraGrip je proslulá svými excelentními vlastnostmi, o čemž svědčí i výrok testovacích řidičů, kteří napsali: “Goodyear UltraGrip 7 potvrdila dobrou reputaci svých předchůdců.”

Redaktoři časopisu shrnuli výsledky testu takto: “Pokud stojí v popředí vlastnosti na sněhu, Goodyear UltraGrip 7 je prvotřídní volbou. Má velmi dobré brzdné vlastnosti, dobrou trakci, čitelné jízdní vlastnosti, exaktní řízení “. Testovací řidiči stejně vyzdvihli “vynikající odolnost vůči aquaplaningu, dobré jízdní a brzdné vlastnosti na suché vozovce a malý hluk odvalování.”

Žádný ze šesti konkurentů tyto vlastnosti nedokázal překonat. “Při vývoji našich zimních pneumatik se detailně zaměřujeme na výkonnost pneumatiky v kritických povětrnostních podmínkách – sníh, led a mokro. Chceme v tomto nebezpečném ročním období, které se vyznačuje kluzkým a mokrým sněhem na silnicích a náhlými změnami počasí, poskytnout velmi vysokou úroveň bezpečnosti. Výkonnost pneumatiky na sněhu, ledu a mokrých vozovkách je důležitější než o pár kilometrů vyšší kilometrový proběh nebo nižší valivý odpor. Pokračující úspěch v jednom z předních evropských testů zimních pneumatik potvrzuje náš přístup zaměřený především na bezpečnost, “řekl Hans Vrijsen, Goodyear brand director pro Evropu, Blízký Východ a Afriku.

Testovací řidiči potvrdili, že výsledek testu je aplikovatelný i na ostatní rozměry, s čímž souhlasí i experti na pneumatiky, kteří napsali: “Pečlivě zkonstruovaná pneumatika se nemůže stát špatnou, pokud bude o něco širší nebo užší, nižší, nebo vyšší nebo její průměr bude větší nebo menší “.”

Auto motor und sport testoval sedm různých pneumatik významných značek v rozměru 205/55 R16. Výsledky testu byly publikovány v německém vydání časopisu Auto motor und sport číslo 21/2006 jakož i v české edici časopisu Auto motor a sport, číslo 11/2006.

Goodyear UltraGrip 7

Pneumatika Goodyear UltraGrip 7 spojuje inovativní technologie pro bezpečnější záběr na rozbředlém sněhu, sněhu a ledu.

Tato pneumatika je vybavena:

• hustým lamelováním pro maximální záběr při všech zimních podmínkách, vaflový lamelami (nová generace 3D lamelování-trojrozměrný systém vnitřního uzamykání lamel) pro přesnější řízení na mokrém a suchém povrchu,
• technologii nových polymerů pro lepší přilnavost a záběrové vlastnosti při nízkých teplotách,
• zdvojenými V-drážkami pro výbornou trakci a ovladatelnost na sněhu a při větší odolnosti vůči aquaplaningu na rozbředlém sněhu a vodě.

Goodyear

Goodyear je největším světovým výrobcem pneumatik. Společnost se sídlem v AKRO (Ohio, USA) vyrábí pneumatiky, technické pryžové výrobky a chemikálie ve více než 90 závodech ve 28 zemích po celém světě. Své marketingové aktivity má společnost téměř v každé zemi světa. Goodyear zaměstnává přibližně 80 000 pracovníků.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank