Nákup automobilu je možný i na leasing


Pokud máte přestárlé auto a začíná se sypat, možná uvažujete o nákupu auta nového. Zrovna teď prodávají typ automobilu, který se vám líbí, takže byste mohli spojit příjemné s užitečným? Mnoho lidí souhlasí, že je vhodné prodat auto přibližně tehdy, když se auto začne porouchávat a začne potřebovat častější opravy. Jak tento čas poznat? Možná by bylo vhodné zeptat se odborníků na tu konkrétní značku automobilu. Včasným prodejem se pak dá zabránit zbytečným drahým servisním platbám. Pokud máte na toto jiný názor, prosím podělte se i Vaše názory v komentářích pod článkem.

Moderní automobily mají také obvykle nižší spotřebu, i toto může být pro zájemce motivace k výměny starého auta za nové. Pokud se zajímáte o nákup nového auta a ceny nových vozů, je možné že zjistíte že cena je natolik vysoká, že nejste schopni v dohledné době ji dát dohromady. Takové zjištění může vést zpět k úvahám zda by nebylo levnější dále používat starý vůz. Řešení financování koupě nového auta, které se nabízí takřka každému je takzvaný leasing. Jde o to, že zájemce získá ihned ten produkt, který potřebuje – například osobní automobil. Následně splácí leasingové firmě měsíční splátky, dokud není jeho produkt zaplacen. Možná vám to připomíná půjčku a opravdu to má s půjčkou mnoho společného. Předmětem však nejsou půjčené peníze ale auto.V případě měsíčních splátek nebudete mít možná tolik peněz k dispozici a uvítáte slevy na jídlo, které jsou dostupné na slevovém portálu SlevmeTo.cz

Leasing bývá integrován přímo do prodejního programu dealera a tak může být leasing vyřízen často přímo u dealera automobilů. Díky tomu je celý proces rychlý a zákazník spokojený, jelikož odjíždí tentýž den v novém autě. Velikost splátek je nastavitelná potřebám zákazníka a podmínky celého leasingu si zákazník může i dopředu přečíst.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank