Na co si dat pozor během parkování u letiště v Praze


Jste si jistí, že jste naši správnou společnost, které svěříte svůj osobní automobil? Parkování u letiště Praha doporučuje mnoho spokojených zákazníků. Pyšní se totiž svou spolehlivostí, perfektní komunikací se zákazníky, a komfortními službami, které nabízí. Klienti svůj vůz svěřují společnosti opakovaně.

Je opravdu dobré vybrat si společnost, která je ověřená, tedy opravdu funguje. Vy si potom můžete užít bez stresu dovolenou, nebo v klidu prožít pracovní cestu. Zajistěte si maximální komfort, a především jistotu během vašeho cestování!

Musí můj vůz splňovat nějaká kritéria?

Vaše vozidlo musí splňovat normy silničního provozu. Tedy, mít platnou registrační značku s dobrý technický stav vozidla. Hmotnost vozidla může přesahovat 3 500 kg.

Jak to probíhá, když přijedu na parkoviště?

Při příjezdu na parkoviště budete odbaveni na recepci. A to na základě voucheru, který bude vystaven buď u cestovní kanceláře, nebo na základě telefonické či online objednávky. Mezitím se můžete v klidu občerstvit, odpočinout si, a během 15 minut budete dopraveni na letiště Václava Havla. Cesta k terminálu letiště bude trvat cca 8 minut.

Jak postupovat poté, co přiletím zpátky do České republiky?

Poté co přiletíte a budete odbaveni, zavoláte obsluze, nebo jí zašlete sms zprávu. Ta během 10 minut přijede na letiště k odletové hale, a přiveze vás zpět k vašemu vozu.

Jaké jsou tedy ceny parkovného?

Za jeden den parkovného zaplatíte 369 Kč, ale například za sedm dnů pak 599,-. Ano, čím déle bude vaše auto zaparkované, tím výhodnější parkování je. Za deset dní parkování zaplatíte pouhých 849,-! A to je ve výsledku pouhých 85,- korun na jeden jediný den!

Jak dlouho zde mohu nechat auto zaparkované?

Vše záleží na domluvě. Ceník zahrnuje 30 dní, za každý další den potom zaplatíte pouhých 50,-.

Mohu se na parkoviště opravdu spolehnout?

Ano. Auto vám společnost vrátí buď v původním stavu, v jakém jste jí auto svěřili, nebo, pokud jste si zažádali o nějakou nadstandardní službu – nedokonalosti vašeho auta budou opraveny, a auto se bude blýskat čistotou. Automobil vám tedy firma vrátí nevykradený a nepoškozený!

Jestliže máte jakékoliv další dotazy, není nic jednoduššího, než si otevřít přímo stránky společnosti www.zaparkujteuletiste.cz . Tam můžete přímo položit dotaz, nebo můžete případně zavolat na telefonickou linku.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank