Leasingové agentury


Nyní jsem se zaměřila na porovnávání různých leasingových agentur a jejich nabízených produktů. Při prohledávání webových stránek jsem narazila na desítky nabídek, některé výhodnější, některé méně. Ty nejzajímavější vám tu nyní přiblížím.

Začala jsem tak, jak by začala většina z vás. Otevřela jsem si Google vyhledávač a napsala: auto na leasing.

Hned na první stránce se mi ukázalo mnoho nabídek, mezi nimi i leasing od Raiffeisen leasing. Na stránce jsem našla možnost financování motorky či čtyřkolky, ale i detailní kalkulaci, která na mě velmi zapůsobila. Je přehledně uspořádaná, jednotlivé části se vám na jedné stránce zobrazují postupně a můžete si být jisti, že všem otázkám porozumíte.

Dál mě upoutala nabídka auta na leasing od Andy-auta, kde hned na první stránce máte seznam výhod, které leasing nabízí. Po pravé straně máte kritéria hledání, pokud vybíráte nové auto. S vybraným autem se vám zobrazí i možnosti financování, podobná auta nebo možnost dotovaného úvěru.

Pokud byste šli dál, jistě byste narazili na GE Money CZ. Ti ale poskytují leasing pouze podnikatelům. Jako na předchozí stránce, i zde máte vypsané výhody uzavření leasingové smlouvy a navíc tu jsou podmínky získání leasingu. Co mě velmi zaujalo, je možnost poradit se o financování vašeho vozu po telefonu, ale co víc, pokud jim na stránkách zanecháte kontakt, jejich poradce se vám sám ozve. Nebudete tudíž platit za telefon ani korunu.

GE mě sice zatím zaujala nejvíc, ale pokud bych nebyla podnikatel, měla bych smůlu. A tak jsem hledala dál a narazila na Auto ESA. Nezklamaly mě výhody leasingu (ano, na první stránce), ale i pojištění splátek pro případ neschopnosti splácet. Hned pod tím se dozvíme, jaké doklady potřebujeme při sepisování smlouvy a co víc, doklady jsou rozděleny jak pro podnikatelské subjekty, fyzické osoby, ale i cizince! Leasingová smlouva v sobě volitelně  zahrnuje i povinné ručení a havarijní pojištění až se slevou 50%. Na bezplatné telefonní lince vám jistě poskytnou více informací.

Pokud bych vám tu měla vypisovat další a další leasingové agentury a jejich nabídky, byli bychom tu ještě dlouho, neboť jich je opravdu spousta. Výběr záleží jen na vás a na vašich požadavcích. Vybírejte ale pečlivě a spíše se vyhněte malým a začínajícím společnostem, protože nabízené výhody by se mohli rychle obrátit ve váš neprospěch.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

One Response to “Leasingové agentury”

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank