Kvalitní pneumatiky Dunlop SP Sport Maxx pro vaše auto!


Toužíte po kvalitních a spolehlivých pneumatikách? Značka Dunlop je ta správná volba! Dunlop kromě výroby pneumatik určených pro běžný automobilový spotřebitelský trh, spolupracuje rovněž s nejvýznamnějšími tuningovými automobilovými značkami na trhu – Abt (Audi / VW), Carlsson (Mercedes), Cargraphic (Audi, Porsche), Smart-Tec (Smart), Kleemann (Mercedes ) a Wolf Concept (Ford). Dunlop zaručuje, že v blízké a vzdálené budoucnosti bude neustále vyvíjet technologii, i díky svému týmu designérů, a svými výrobky uspokojovat různou škálu spotřebitelů. Díky této technologii, kterou Dunlop má, jsou pnemuatiky vysokovýkonné než auta samotné na které se tyto pneumatiky obouvají. Značky jako BMW M3, M5, Mercdes modelů AMG, nebo vozidla SUV jako BMW X5, Mercedes-Benz M-Claxx, VW Touareg, zda Porsche Cayenne určitě jsou luxusními modely, které jsou samy o sobě kvalitní a Dunlop se nenechává ničím zahanbit – podtrhuje jejich prestiž. Dunlop dodá řidičům přesně to, co od výborných pneumatik čekají. Bezpečnost, spolehlivost, výborná manévrovatelnost, bezpečnost brzdění jako na suchu tak i na mokré vozovce, av neposlední řadě i svým odporem snižují provozní náklady vozidla. Pěkný vzhled a design pneumatik jsou samozřejmostí. Dunlop má nejnovější výrobní a pracovní technologie a pracuje s dodržováním nejvyšších mezinárodních standardů – ISO 9000. Při plnění zásad ochrany životního prostředí Dunlop v co nejvyšší míře dodržuje efektivitu na základě použití administrativních zdrojů a aplikováním ideálních procesů.

Novinkou firmy DUNLOP je ultravýkonná pneumatika s názvem SP Sport Maxx, která navazuje na úspěšnou SP 9000. Spojení žeberního dezénu s dezénem s širokými kanálky je výsledek kombinovaného dezénu v podobně pneumatiky SP Sport Maxx. Ta se touto kombinací vyznačuje vynikajícími schopnostmi ovládání nejen na suchu, ale i na mokrém povrchu. Konstrukce dezénu pneumatiky si velmi dobře poradí s nebezpečím aquaplaningu. Přispívá k tomu kolejnicový systém pěti podélných žeber, systém dvojitých hydroplutiev, a absence lamel.

SP Sport Maxx se může pochlubit “MRT” systémem. O co jde? Je to vlastně v překladu – “Více úhlový běhoun”. Nový běhoun používá více úhlů s velmi malými rozdíly mezi nimi. Bylo dosaženo optimální rozložení tlaku kontaktní plochy pneumatiky a podstatně plynulejší přechod do zatáček. Běhoun kromě toho, že obsahuje polymerovou prostorovou matici, obsahuje ve směsi butadienu rubber (snižuje opotřebení pneumatik), styrenu butadienu rubber (zvyšuje přilnavost na mokré a suché vozovce) a Isoprene rubber (má na svědomí odvalovací komfort). Dunlop SP Sport Maxx umožňuje používat čistě závodní technologii každým dnem. Technologie MRT SP Sport Maxx byla použita již ve sklenici DTM (Deutsche Tourenwagen Masters) kde je Dunlop exkluzivním dodavatelem pneumatik. Pneumatiky – letní a i do deště, používají technologii MRT k zajištění co nejlepšího ovládání vozu na vozovce téměř v každé situaci za různých podmínek.

Inovace pokračují i při ostatních pneumatik značky Dunlop. Technologie “DSST” zajišťuje plnohodnotné převedení celé váhy vozidla iv případě, že je pneumatika zcela bez tlaku až do vzdálenosti 80 km při rychlosti do 80 km / h. Pneumatiky DSST umožňují řidičům, aby pokračovaly v jízdě namísto stání na krajnici čím dávej řidičům větší pocit bezpečí. Pneumatiky jsou jednoduché a pohodlné, použitelné na všechny standardní disky pneumatik a jejich montáž nevyžaduje žádné speciální nářadí. Od roku 2003 se BMW rozhodlo pro používání bezpečnostních pneumatik na většině svých modelech. Na jejich vlajky vozidle – BMW 5 – přes 50% automobilů vybavených bezpečnostními pneumatikami používá pro prvovýbavu pneumatiky Dunlop SP 01 DSST.

Dunlop obul i nejrychlejší vozidlo na této planetě. Jeho jméno je Thrust SSC, který přesáhl 1 MACH (Mach = 1224km / h – nadzvuková rychlost), přesněji 763,035 mph čili 1227,77 km / h!. Neobúval ho do pryžových pneumatik, ale dal mu rovnou hliníková kola, které svým složením dokonale vzdorovali tlaku, namožených a tření auta s vozovkou, v tomto případě to byla Nevadská poušť v USA. Je ale dost nepravděpodobné, že podobné zkušenosti budou muset pocítit i běžní řidiči na svých Dunlop pneumatikách:-D

Společnost Dunlop patří mezi největší sponzory sportovních akcí. Nejenže obouvat auta a motorky pneumatikami, ale na trhu se podílí i výrobou golfových holí, míčků, různých batohů a sportovních tašek, tenisových i squashových raket. Dunlop je výrobcem i gumové obuvi.
Dunlop je známý ve světě i těmito produkty:

Ano všem těm, který to už tušili. Dunlop je vůbec prvním výrobcem gumových pneumatik na světě. V roce 1888 John Boyd Dunlop (1840-1921), vyrobil jednoduchou pneumatiku pro tříkolku svého syna. Začal obalovat kola tenkými gumovými vrstvami, slepil je dohromady a nadýchal jejich pumpou pro fotbalové míče. Takto vznikla zpod rukou pana Dunlop první pneumatika na světě. Od té doby se svět v automobilizme změnil. V 20. letech se začala dlouhá éra vítězství na závodních tratích po celém světě. V tomto období měly již vyvinuté pneumatiky pro automobily schopnost dosáhnout rychlosti až 200 mil za hodinu. O nový rychlostní rekord se postaral Sir Malcom Campbell na vozidle Bluebird v roce 1935. V 50. letech pneumatiky Dunlop excelovalo v 66 vítězstvích Formule 1 a vyhráli 8 mistrovství světa.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank