Aston Martin Rapide Recenze


Aston Martin Rapide je sedan patří do auta + D segment a toto auto má sportovní vzhled. Auto zahájila Mezinárodní automobilové společnosti budou k dispozici v Indii od července 2010. Luxusní automobilka očekává se, vstupovat na indický trh automobilů prostřednictvím spuštění několika dalších sportovních užitkových vozidel.

Aston Martin Rapide cena servis díly
Aston Martin Rapide cena servis díly

Aston Martin Rapide Specifikace

Aston Martin Rapide přezkumu ukazuje, že auto má 5935cc, V12 benzínový motor, a to může přinést výkon o 480 koní při 6000 ot. / min spolu s vrcholem točivého momentu 600 Nm při 5000 ot. / min. Délka vozu je 5019 mm, zatímco jeho šířka je 2,14 tisíc mm a jeho výška je 1,36 tisíce mm. Vůz může pohodlně sedadlo 4 jedinci.

Vůz má nezávislé zavěšení kol na přední i zadní část spolu s náklon volantu. Auto má přední a zadní větrané kotoučové brzdy systém spolu s 6 automatických zařízení. Auto má pohotovostní hmotnost z roku 1950 kg a objem palivové nádrže vozidla je 90 litrů. Vůz může dosáhnout 0 – 100 km / hod v 5,3 sekundy a nejvyšší rychlost vozu je 303 km.

Aston Martin Rapide Tachometr

Najetých kilometrů postavy vozu nejsou známy jako dosud.

Aston Martin Rapide Interiéry

Aston Martin Rapide interiér cena a servisAston Martin Rapide interiér cena a servis
Interiéry z auta jsou stylové a odpovídají sportovní design vozu. Auto má labutí křídla dveří a tyto rozšířit směrem nahoru tak, aby snadný přístup k zadním sedadlům lze usnadnit. Auto má zvlášť vytvořené sportovní sedadla. Interiéry z auta patří Plnolící kůže a na přední i zadní sedadla jsou vyhřívaná.

Aston Martin Rapide Bezpečnostní prvky

Bezpečnostních prvků v autě jsou 12 airbagy, kontrola trakce, a elektronická distribuce brzdné síly funkci a Protiblokovací brzdový systém. Auto má nouzový brzdový asistent funkce spolu s dynamickou kontrolu stability a elektronická parkovací brzda.

Aston Martin Rapide Cena a varianty

Aston Martin cena Rapide vozu se pohybuje kolem 2,60 R crore a auto má v jednotném provedení změny.

Aston Martin Rapide Barvy

Není vědět, které barvy vozu budou k dispozici.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank