Aston Martin DBS Volante Recenze


Aston Martin DBS Volante bude uvedenona indickém trhu v roce 2010 poté, co provedl některé změny Aston Martin DBS. Tento vůz s názvem Aston Martin DBS Volante má stejný motor jako Aston Martin DBS, ale střecha DBS byla odstraněna tak, aby poskytla open air motoristické zážitky. Aston Martin DBS Volante budou zavedeny v segmentu D +.

Aston Martin DBS Volante

Aston Martin DBS Volante

Aston Martin DBS Volante Specifikace

Aston Martin DBS Volante bude pravděpodobně vybaven 5935 ccm, V12 benzínovým motorem. Jedná se o stejný motor, který se nachází v Aston Martin DBS a tento motor bude schopen dodávat výkon 510 koní při 6500 ot / min spolu s vrcholem točivého momentu 570 Nm při 5750 ot / min. Délka vozu je 4721 mm a jeho šířka je 2060 mm, zatímco jeho výška je 1,28 tisíc mm.

Vůz se bude moci sedačka 2 osoby a jeho motor bude kryta s 6 manuální převody. Suspenze obsahuje adaptivní tlumicí systém s rozchodem módu. Auto má naklonění volantu a přední větrané a zadní kotoučové brzdy systém. Pohotovostní hmotnost vozu je 1695kgs.

Aston Martin DBS Volante Tachometr

Tachometr údaje o vozu nejsou známy.

Aston Martin DBS Volante Interiéry

Interiéry z auta jsou velmi stylové a zápas s jeho průměr vnější design. Interiéry s knoflíky a tlačítka z hliníku a kůže pokrývá značnou část interiérů. Vůz má klimatizaci a je vybaven duální kontrolou pásmo klimatický systém. Hnací vůz je velmi vzrušující a příjemné zkušenosti, protože řídícího úpravy, stejně jako elektrické nastavení sedadla řidiče. Auto má pomlčka integrovaný DVD hudební systém a kožená sedadla.

Aston Martin DBS Volante Bezpečnostní prvky

Auto je naloženo s několika bezpečnostními prvky a mezi ně patří 8 airbagů, mlhové světlo, parkovací senzory a kontrolu trakce. Další bezpečnostní prvky zahrnují protiblokovací brzdový systém, elektronické rozdělení brzdné síly funkci a elektronický stabilizační program.

Aston Martin DBS Volante Cena a varianty

Aston Martin Cena DBS Volante se očekává kolem 2,95 R crore. Vůz bude k dispozici pouze v jednom provedení.

Aston Martin DBS Volante Barvy

Barvy, ve kterém bude auto k dispozici, nejsou známé jako dosud.

Aston Martin v České republice

Oficiální zastoupení této značky v české republice má společnost Auto-Exner, s.r.o. Showroom Aston Martin se nachází v Praze 9, ulice Českomoravská 183. Více informací naleznete na internetové stránce firmy níže.

Zde oficiální stránka Auto-Exner a showroom Aston martin: http://www.astonmartin-praha.cz/aktualni-nabidka-vozu.htm

 

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank