Aston Martin DBS Coupe Recenze


Aston Martin je známý po celém světě pro výrobu znamenat stroje přináší silný výkon. Aston Martin DBS Coupe je auto v segmentu D +, které budou k dispozici v Indii, kolem poloviny roku 2010. Vůz se stejně jako ostatní Aston Martins Očekává se, že sloučení surové moci, vynikající design a naprostý luxus.

Aston Martin DBS Coupe
Aston Martin DBS Coupe

Aston Martin Specifikace

Aston Martin DBS Coupe bude pravděpodobně dodáváno s 5935cc, V12 benzínovým motorem. Tento systém je schopen dodávat výkon 510 koní při 6500 ot / min spolu s vrcholem točivého momentu 570 Nm při 5750 ot / min. Vůz pojme 2 osoby a jeho délka je 4721 mm, zatímco jeho šířka je 2060 mm a jeho výška je 1,28 tisíc mm.

Motor je dodáván s 6 rychlostních stupňů a je adaptivní tlumicí systém s trať režim pro zavěšení. Auto má náklon volantu spolu s přední a zadní větrané kotoučové brzdy systém. Pohotovostní hmotnost vozu je 1695 kg.

Aston Martin Tachometr

Tachometr údaje pro auto na indické silnice nejsou známé jako dosud.

Aston Martin Interiéry

Aston Martin DBS Coupe Interiér

Aston Martin DBS Coupe Interiér

Interiéry z auta doplnili jeho krásný design. Auto má klimatizaci s dual kontrolní pásmo klimatu funkce. Mezi další vlastnosti patří dosah a sklonu volantu úprava, kožené sedačky a palubní integrovaný DVD systém.

Aston Martin Bezpečnostní prvky

Bezpečnostních prvků do auta patří protiblokovací brzdový systém, 8 airbagů, elektronické rozdělování brzdné síly a elektronický stabilizační program. Další bezpečnostní aspekty jsou mlhový světlomet a parkovací senzory spolu s kontrolou trakce.

Aston Martin Cena a varianty

Cena vozu se očekává kolem R 2,65 crore. Vůz je k dispozici ve dvou varianty a mezi ně patří Aston Martin DBS Coupé a Aston Martin DBS Coupe Touchtronic.

Aston Martin Barvy

Barvy, ve kterém bude auto k dispozici, nejsou známé jako dosud.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank