Aston Martin DB9 Recenze


Aston Martin DB9 Coupe je auto, které budou zahájeny v segmentu D + na indickém trhu. Tento vůz bude k dispozici v Indii, od poloviny roku 2010. Vůz se stejně jako ostatní vozy Aston Martin je známý pro jeho sportovní a vynikající design a výkonný motor spolu s prvotřídní vlastnosti. Auto se očekávají mimořádně silný výkon.

Aston Martin DB9 Coupe
Aston Martin DB9 Coupe

Aston Martin DB9 Specifikace

Aston Martin DB9 přezkum dokládá, že vůz je dodáván s 5935cc V12 benzínový motor a tento motor bude schopen dodávat výkon 470 koní při 6000 ot. / min spolu s vrcholem točivého momentu 600 Nm při 5000 ot. / min. Délka vozu je 4710 mm a jeho šířka je 1875 mm, zatímco jeho výška je 1,27 tisíc mm. Vůz bude schopen k sezení 4 jedinci docela pohodlně.

Motor je vybaven systémem řízení Visteon a to ovládá vstřikování paliva, diagnostiky a zapalování. Vůz je dodáván s možností touchtronic 2, 6-stupňová převodovka a další možností je 6-stupňová manuální převodovka. Závěsný systém vozidla zahrnuje nezávislé dvojité trojúhelníkových ramenech. Auto má přední a zadní větrané kotoučové brzdy systém.

Aston Martin DB9 Tachometr

Kilometry, které budou dodány do auta, není známo, jako dosud.

Aston Martin DB9 Interiéry

AstonMartin DB9 Interiér a cena
AstonMartin DB9 Interiér a cena

Interiéry auta jsou stejně honosné jako exteriér. Kožené sedačky jsou montovány nízko u podlahy a jsou velmi pohodlné. Auto má klimatizaci s dual kontrolní pásmo klimatu funkce. Auto má pomlčka integrovaný DVD systém a DVD obrazovkami pro zadní sedadla stejně. Sedadlo řidiče může být elektricky nastavit.

Aston Martin DB9 Bezpečnostní prvky

Auto je naloženo s několika bezpečnostními prvky a mezi ně patří 8 airbagů spolu s parkovacími senzory a mlhová světla. Mezi další vlastnosti patří protiblokovací brzdový systém, elektronické rozdělení brzdné síly a elektronický stabilizační program. Auto má kontroly trakce a 2 zadní bezpečnostní pásy také.

Aston Martin DB9 Cena a varianty

Cena vozu se očekává kolem R 1,70 crore. Vůz bude k dispozici ve dvou varianty a mezi ně patří Aston Martin DB9 Coupe a Aston Martin DB9 Coupe Touchtronic.

Aston Martin DB9 Barvy

Barvy, ve kterém bude auto k dispozici, nejsou známé jako dosud.

Zkopírujte a vložte kód níže..
Email a IM
WWW kód
Fóra
Dobré pojištění

Přidat komentář

O tomto webu

Na náš web můžete i Vy vkládat své tématické články. Registrace a vkládání článků není zpoplatněno. Zaregistrujte se ihned.

Podmínky publikace článků na téma auto a moto:

- Vámi napsaný originální článek
- Článek se nevyskytuje na žádné jiné internetové stránce
- Pouze téma Auto & Moto

Informace uvedené na tomto blogu neslouží jako doporučení a informace nemusí být aktuální a přesné.

Zjistit Google Pagerank, S-rank a Jyxorank